Výstavba murovaného domu

Výstavba murovaného domu
slider2

Využite zľavu v hodnote až 10.000€ pri
výstavbe murovaného domu.*

Platí pre individuálne projekty ale aj domy z nášho katalógu.

*akcia platí do 31.03.2024. Výška zľavy pri individuálnych projektoch 10.000€, pri domoch z nášho katalógu 5.000€

  • Individuálne projekty Okrem domov n kľúč Vám vieme postaviť dom presne podľa vašich predstáv alebo podľa Vašich vlastných projektov.
  • Poctivé remeslo Naši majstri a ich odborné zrušnosti Vám zaručujú nadštandardný a prvotriedny výstup a kvalitu. Pri práci používame len certifikované a overené materiály.
  • Spokojnosť klientov na prvom mieste Projekty si múžete prispôsobiť podľa Vaších potrieb a predstáv. Myslíme na všetky detaily, pretože tie tvoria naozajstné majstrovske dielo.
  • Všetko vybavíte na jednom mieste Kompletný návrh projektu domu od architekta. Stavebné povolenie a všetku potrebnú dokumentáciu až po kolaudáciu stavby.
  • Ušetríte mesačné náklady Naše nízkoenergetické domy sú fiančne nenáročné na prevádzku a môžu Vám ušetriť až 20% nákladov.
  • Staviame aj v Rakúsku A Rakúsku kvalitu prinášame aj na Slovensko za bežne dostupné ceny.

+ 14.577 m²

zastavanej plochy

+ 104

hotových rodinných domov

+ 8

vo výstavbe

Plánujete výstavbu?

Zanechajte nám na Vás kontakt, my sa Vám ozveme a spolu navrhneme najlepšie riešenie.

Projekt

Za bezkonkurenčnú cenu u nás získate výhodný projekt individuálneho rodinného domu od nášho architekta, lebo si môžete vybrať priamo z nášho katalógu.

Stavebné povolenie

Nemusíte obehovať úrady, všetko potrebné vyriešime za Vás.

Realizácia

Zrealizujeme Váš murovaný dom na mieru a to kdekoľvek v rámci Slovenska a Rakúska. Doba výstavby je 6-8 mesiacov.

Kolaudácia

Celý proces zavŕšime kolaudáciou rodinného domu.

Povedali o nás

U nás sa snažíme vždy vypočuť a zohľadniť názor našich klientov, preto sme tu pre vás zabezpečili miesto, kde môžete nájsť recenzie od našich spokojných zákazníkov z Google. Veríme, že vám tieto recenzie pomôžu pri vašom výbere a že aj vy sa stanete súčasťou našej spokojnej klientely.

Julia Domsitzova
Julia Domsitzova
2022-04-10
Spol. Murovany-dom mi odporucil znamy. Dom v radovej vystavbe ma zaujal peknym dizajnom a dobre rozlozenym podorysom. Nasledne stretnutie s majitelom spolocnosti ma utvrdilo, ze dom bude postaveny z kvalitnych materialov. Terminy zacatia vystravby aj dokoncenia mi vyhovovali. Za necely rok sme uz byvali a riesili zahradu. Pocas realizacie interierovych prac velmi ocenujem odbornu pomoc p. Solarovej, ktora odporucila kvalitne a vkusne materialy. Styri hviezdicky davam preto, lebo pri odstraneni finalnych nedostatkov neprisla povodna partia pracovnikov, ale clovek ktory uz nerobil v rovnakej kvalite.
martin Krsko
martin Krsko
2022-03-08
S firmou Murovany dom mame iba kladne skusenosti. Kedze sa Stavba realizuje v Rakusku boli sme nuteni zobrat projekt, ktory vyhovuje im poziadavkam. Po kratkom stretnuti s firmou a rychlou cenovou ponukou sme sa rozhodli pre tuto firmu. Od vykopovych prac, cez hrubu stavbu az po inzinierske siete vsetko bez komplikacii a bez väcsieho casoveho sklzu... Uz sa tesime na konecny vzhlad nasho domceka
Katarina Polakova
Katarina Polakova
2021-11-24
Rekonštrukcia bytu Na jar minulého roka sme sa definitívne rozhodli, že zrekonštruujeme byt po rodičoch v Bratislave v Starom meste.Manželov priateľ nám odporučil firmu Murovaný dom. Trocha sme predtým obzerali sanitu,podlahy, obklady,svietidlá , konzultovali sme s architektkou, získali sme posudok statika a finalizovali našu predstavu o rekonštrukcii. Firma začala presne podľa dohovoru a 1.septembra 2020 sa začali diať veci.Najprv nastúpila búracia čata, vyhadzovali staré podlahy, pod nimi sa likvidovalo množstvo škváry, búrali sa priečky, steny sa obíjali na tehlu.Vyviezlo sa niekoľko desiatok ton stavebného odpadu.Na to nadväzovali práce s novými rozvodmi vody,elektriny , ani si už presne nepamätám, čo všetko nasledovalo.Keď sme videli nové podlahy,novovytvorené priestory pre obývaciu a kuchynskú časť, obrovskú kúpeľňu, nové omietky, stropné svietidlá,začala naša predstava o novom bývaní naberať konkrétne obrysy. Všetky práce na seba plynule naväzovali, stavebníci sa činili a termíny sa dodržiavali.Raz cez víkend pri odsávaní vlhkosti počas nahadzovania omietok sa stala nepríjemnosť, odsávacia hadica sa vyšmykla zo svojej polohy a vlhkosť sa šírila do spodného bytu .Majiteľ bytu pod nami mi nervózne volal, že ich vytápame....Pán konateľ našej stavebnej firmy neváhal a napriek víkendu a neskorej večernej hodine nabehol osobne na plac a poruchu odstránil. Boli to maličkosti , ale aj veľké veci, ktoré v našom byte po niekoľkých mesiacoch prác prebehli a my sme sa s radosťou presťahovali do nového.Prístup vedúcich i obyčajných pracovníkov firmy bol vždy ústretový, pozitívny a každý problém, ktorý sa počas rekonštrukcie vyskytol sa dal riešiť. Úprimne sa priznám, že som v dnešných zvláštnych časoch nečakala takú príjemnú komunikáciu, či kvalitu prevedených prác a dodržanie termínov. Firma Murovaný dom dostala u nás maximum hviezdičiek (***** ). Ak sa rozhodnete pre stavbu, či stavebné úpravy , vrele odporúčam. Katarína
Roman Kováč
Roman Kováč
2021-11-17
S firmou murovany-dom.sk sme boli veľmi spokojní, máme od nich Bungalov Petra. Kvalitu prevedených prác ako aj zvolených materiálov potvrdzujú nízke náklady na prevádzku domu. Samotná stavba domu aj komunikácia prebiehala na profesionálnej úrovni. Firmu murovany-dom.sk odporúčam.
Puzdro Sro
Puzdro Sro
2021-11-17
Prečo sme si vybrali stavebnú firmu murovaný-dom.sk ? 1. Úvodné stretnutie - lepší komunikačný dojem ako so zástupcami iných firiem. 2. Ing. Michal Hrica - odporučil kvalitné stavebné materiály, technológiu z hľadiska kvality bývania. Taktiež projekt, ktorý sme už mali pripravený sa nám snažil z viacerých aspektov vylepšiť - mali sme pocit, že mu na stavbe domu záleží tak, ako by išlo o jeho vlastný dom. 3. Stavba je živý organizmus, a počas výstavby nastali aj úskalia, na stavbe predsa pracujú ľudia, a tí robia aj chyby. Keď sa aj vyskytli , tak stavebná firma Murovaný- dom.sk sa vždy snažila o ich odstránenie tak, aby nebola ovplyvnená samotná kvalita stavby. Myslíme si, že v konečnom dôsledku je náš dom kvalitne a dobre postavený. Máme pekný a moderný bungalov . Pokiaľ by sme sa v súčasnosti rozhodovali znovu pre akúkoľvek stavbu, tak by sme firmu murovaný - dom.sk opäť oslovili. Jana a Miloš
Peter Hrábek
Peter Hrábek
2021-09-24
Chcem vyzdvihnúť profesionálne jednanie a ochotu a trpezlivosť pri dokončovaní nášho domu do štandardu, keďže sme kúpili hotový postavený holodom. Pri stavbe boli použité len tie najkvalitnejšie materiály a dom bol stavaný s viditeľnou precíznosťou. Oceňujem hlavne prístup k riešeniu problémov, ktoré sa vyskytli, bez výhovoriek. Môžem len odporučiť.
Peter Kubalak
Peter Kubalak
2021-05-03
Ak chcete stavat, dajte si stretnutie s panom Hricom. Jedna narovinu a povie to, co by ste ako buduci stavitelia mali vediet. Doporucujem dobre pocuvat a aj pytat sa, rad vam odpovie. Je jeden z ludi, ktory hlada riesenia a zo skusenosti povie nazor a snazi sa pomoct. Niektore veci by som po osobnom stretnuti robil inak a mozno aj inak volil pracovne postupy. Urcite odporucam.
Via Hallova
Via Hallova
2021-04-02
S uvedenou firmou som veľmi spokojná, jasná a priama komunikácia pri tvorbe cenovej ponuky na náš rodinný domček. Už sa neviem dočkať kedy bude hotový. Všetky práce sú kvalitné a na úrovni ako nám bolo na začiatku prezentované.

House company s.r.o,

Grosslingova 4
811 09 Braitislava
IČO: 50 787 039
IČ DPH: SK2120517916

Adresa

Grösslingova 4, 811 09 Bratislava

Tel. kontakt

+421 948 959 009

E-mail kontakt

info@murovany-dom.sk