Domy na kľúč

Domy na kľúč

Domy na kľúč

Čo je to dom na kľúč? Väčšina ľudí má len jednu predstavu: „je to všetko, čo má dom obsahovať, aby fungoval a aby sa dalo nasťahovať a bývať.“ Je to dom od základovej dosky až po funkčné umývadlo, wc, vymaľované steny. Ale okrem toho k tomu patrí mnoho iných vecí ako je samotný projekt a návrh.

Poctivý murovaný dom predstavuje aj poctivé spísanie Vašich potrieb, predstáv o priestore, čo tam bude umiestnené, aká bude veľká kuchyňa, či s ostrovčekom alebo bez, na čo ste zvyknutí a čo chcete aby dom splnil pri jeho reálnom používaní, aby nebol príliš veľký alebo príliš malý. To všetko určuje aj jeho cenu.

Realizujeme individuálne projekty zákazníkov a v prípade horšieho návrhu sa snažíme poradiť a daný projekt už nemeniť ,ale upraviť jeho materiály tak, aby za skoro rovnakú cenu mali kvalitnejší výsledok, bez nutnosti komplikovanej úpravy.

Boli ste niekedy v domoch ktoré sú pekné, útulné, príjemné?

Takýto môže byť aj Váš dom PEKNÝ, PRIJEMNÝ, ÚTULNÝ alebo bude taký obyčajný ako všetky ostatné ktoré pri rovnakej výmere a zlom návrhu môže vyzerať malo, neútulne, zle sa bude zariaďovať a nebude pôsobiť príjemne, nebude sa Vám v ňom dobre spať a podobne.

So skúsenosťami a návrhmi mnoho rodinných domov, ktoré sme navrhli a postavili, Vám dokážeme takýto dom pomôcť vymyslieť a nakresliť, ale to sa dá vždy a jedine v spolupráci s Vami, aby celkový koncept a návrh vyhovoval na 100 %.

Váš dom bude priestranný, pôsobiť útulne a luxusne zároveň. Pri primeranej výmere budete vedieť umiestniť oveľa viac vecí do priestoru, bude mať viac odkladacieho priestoru (nakoľko sa trend nákupov zvyšuje a tie treba niekde aj odkladať) a mnoho iných vecí nazvime to vychytávok, ktoré sa na internete nedočítate:).

Z čoho taký dom postaviť?

Ak by sme tu mali rozoberať kvality materiálov, ich vlastnosti a výhody a nevýhody, asi by ste ani tento článok nedočítalil. Dom budete mať z takého materiálu, ktorý bude pre Vás najvhodnejší a to sa dozviete po osobnej konzultácii.  

(kompletný zoznam na podstránke Partneri)

Dôležité je za rovnaké peniaze/náklady mať čo najlepší výsledok/výber a postaviť poctivý murovaný dom ako by si ho postavil Váš starý otec, ale s ohľadom na moderné technológie a teploizolačné vlastnosti.

Vedeli ste, že v budúcnosti budú väčšie náklady v našich zemepisných šírkach na chladenie domu ako na kúrenie?

Letné obdobie resp. keď je celkom teplo sa nám drží podstatne dlhšie posledné roky ako bolo zvyčajne. Preto sa snažíme myslieť na vlastnosti materiálov, ktoré nie len ochránia pred chladom, ale ktoré majú vyššiu mernú tepelnú kapacitu a neprehrievajú sa. Bežný materiál sa prehreje za 6  hodín, čo nami používané materiály majú niekoľkonásobne väčšiu mernú tepelné kapacitu, teda sa nedokážu tak rýchlo prehriať ( až 3 násobne lepšie voči prehrievaniu ako bežné).

Viete aké sú to materiály? Používame prírodné izolácie, ktorých kvalita vôbec nepodlieha času a keďže to bolo vytvorené prírodou, dokážeme vytvoriť oveľa vhodnejšie podmienky s menšími nákladmi na bývanie ako s bežne (90 %) používanými materiálmi, ktoré má skoro väčšina domov na Slovensku.

Holodom

Samozrejme, dokážeme urobiť aj holodom, ktorý má na rozdiel od domu na kľúč, len veľmi malý rozdiel: je bez sanity, obkladov, dlažby, interierovych dverí a človek si to dokončí sám alebo ako uzná za vhodné.

Ale všetko čo sme napísali hore platí hlavne do fázy holodomu , ktorá tvorí 90 % toho ako bude celý dom fungovať a ako sa v ňom budete cítiť.

Vážime si každú prácu a preto Vám radi postavíme akúkoľvek fázu rodinného domu, ktorú si vyberiete.

Pre koho naše domy sú:

Pre koho naše domy nie sú:

Všetko získate u nás na jednom mieste

Projekt

Získajte za bezkonkurenčnú cenu výhodný projekt individuálneho rodinného domu od nášho architekta alebo si môžete vybrať z katalógu.

Stavebné povolenie

Nemusíte obehávať úrady, všetko vyriešime za Vás.
  

Zrealizujem Váš murovaný rodinný dom na mieru a to kdekoľvek na Slovensku a rovnako postavíme rodinný dom v Rakúsku. Výstavba rodinných domov v Rakúsku 

Kolaudácia

Celý proces zavŕšime kolaudáciou rodinného domu.
  
 

KONTAKTNÉ ÚDAJE

V prípade otázok, alebo záujmu o naše služby sme vám k dispozícii na tomto čísle.

Email

Email nám môžete kedykoľvek napísať a mi akonáhle to bude možné vám odpovieme.

Kancelária

Navštíviť nás môžete počas pracovný dní a to  pondelok až piatok od 9:00 do 16:00.

Papraďová 1/A
821 01, Bratislava

Sme tu pre vás

Zavolajte alebo zašlite e-mail do kontaktného formulára a my vám radi pomôžeme. 

Adresa

Grösslingova 4, 811 09 Bratislava

Tel. kontakt

+421 948 959 009

E-mail kontakt

info@murovany-dom.sk