Domy v Rakúsku

Domy v Rakúsku

Domy v Rakúsku

Spoločnosť murovany-dom.sk sa orientuje aj na susedný rakúsky trh a realizuje nízkoenegetické domy v Rakúsku. Máme všetky potrebné povolenie pre stavbu domu v Rakúsku.

Najdostupnejšou lokalitou pre našu spoločnosť  pre výstavbu nízkoenergetických alebo pasívnych domov je cca do 100 km od Bratislavy.

Poskytujeme dokonalosť v
v podobe bývania
pre našich zákazníkov

Objavte naše služby,
budete ich milovať!

Staviame kvalitné domy ako aj v Rakúsku tak aj na Slovensku. Nerobíme žiadny rozdiel v kvalite materiálov alebo stavebných postupov.

Prečo dom od nás?

Zrealizovali sme množstvo nízkoenergetické bungalovov. Venujeme sa aj výstavbe pasívnych rodinných domov, ktoré sú ale najčastejšie vo forme dvojpodlažného rodinného domu s náročnejším prevedením ako pri nízkoenergetickom dome. Tieto pasívne domy v Rakúsku sa pohybujú do 15 kW/m2 p.a.

Ceny pre stavbu domu v Rakúsku je dôležité dopytovať v našom kontaktnom formulári, nakoľko ceny v našom katalógu rodinných domov sú pre slovenský trh. Dôležité je priložiť ak ide o individuálny projekt rodinného domu jeho Einreichplan alebo zaslanie predstavy domu a my Vám obratom spracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Tak isto je možnosť si vybrať z nášho katalógu a my Vám zašleme podľa lokality cenovú ponuku.

KONTAKTNÉ ÚDAJE

V prípade otázok, alebo záujmu o naše služby sme vám k dispozícii na tomto čísle.

Email

Email nám môžete kedykoľvek napísať a mi akonáhle to bude možné vám odpovieme.

Kancelária

Navštíviť nás môžete počas pracovný dní a to  pondelok až piatok od 9:00 do 16:00.

Papraďová 1/A
821 01, Bratislava

Sme tu pre vás

Zavolajte alebo zašlite e-mail do kontaktného formulára a my vám radi pomôžeme. 

Adresa

Grösslingova 4, 811 09 Bratislava

Tel. kontakt

+421 948 959 009

E-mail kontakt

info@murovany-dom.sk