Nízkoenergetické domy

Nízkoenergetické domy

Nízkoenergetické domy

Spotreba energií na vykurovanie do 50kW/m2

Nízkoenergetické domy, ktoré Vám vďaka svojej energetickej nenáročnosti pomôžu ušetriť financie, sa stali v dnešnej dobe trendom moderného bývania. Murovany-dom.sk Vám prináša výhody úspor ultra nízkoenergetických domov spolu s overenou kvalitou murovaného domu.

Výhody nízkoenergetických domov

Záujem o nízkoenergetické domy rastie

Pozrite si aktuálnu reportáž RTVS (11/2019), v ktorej nájdete aj vyjadrenie Ing. Michala Hricu z našej spoločnosti.

Play Video

zdroj: RTVS Archív

Povedali o nás

„Stavebnú firmu pre stavbu nášho rodinného domu sme vyberali skutočne veľmi dlho. Rozhodnutie vybrať si firmu murovany-dom.sk považujeme za jedno z najlepších rozhodnutí čo sa stavby týka. Nielen že využívajú pri stavbe mnoho moderných technologických postupov a materiálov, ale tiež ako stavební amatéri sme ešte pred výstavbou veľmi ocenili osobný prístup pána Hricu, vyčerpávajúce zodpovedanie našich často základných otázok a maximálnu snahu vyjsť nám vždy v ústrety. A to aj v prípadoch, kedy sme nerozhodne menili názor, často počas výstavby aj na poslednú chvíľu. Výstavba prebehla presne podľa časového harmonogramu bez omeškania, na stavbe vždy bolo čisto, práce prebiehali plynulo a o všetkom sme boli informovaní včas a k našej spokojnosti. V dome bývame od jari 2015 a dodnes sme veľmi spokojní, na stavbe sa dosiaľ neobjavil žiadny problém či závada. Práve naopak, dom nám vďaka kvalitnému prevedeniu vykazuje výborné energetické hodnoty. Náklady na prevádzku 140 m2 úžitkovej plochy domu nám nepresiahli 40 €/mesačne počas 3 rokov prevádzky.. Ak chcete bývať v kvalitnom nízkoenergetickom alebo pasívnom dome, neváhajte osloviť spoločnosť murovany-dom.sk“

Ukážky domov

V sekcii „Ukážky domov“ Vám prinášame pútavé fotografie nášho portfólia nízkoenergetických domov, ktoré Vám pomôžu vidieť naše stavebné projekty v praxi a poskytnú Vám inšpiráciu pre Váš vlastný stavebný projekt.

KONTAKTNÉ ÚDAJE

V prípade otázok, alebo záujmu o naše služby sme vám k dispozícii na tomto čísle.

Email

Email nám môžete kedykoľvek napísať a mi akonáhle to bude možné vám odpovieme.

Kancelária

Navštíviť nás môžete počas pracovný dní a to  pondelok až piatok od 9:00 do 16:00.

Papraďová 1/A
821 01, Bratislava

Sme tu pre vás

Zavolajte alebo zašlite e-mail do kontaktného formulára a my vám radi pomôžeme. 

Adresa

Grösslingova 4, 811 09 Bratislava

Tel. kontakt

+421 948 959 009

E-mail kontakt

info@murovany-dom.sk